Teen Spot
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Πεμ Σεπ 13, 2007 8:02 pm

ειδα ενα ονειρο. Στο φροντηστηριο ειμαστε 10 παιδια, το μονο κοριτσι ειμαι εγω !! Λοιπον ειναι ο Γιαννης και ο Πασχαλης, που μου αρεσει (ο τελευταιος) κουκλος θεος.. Λοιπον:

"Ειμασταν στο φροντηστηριο, καναμε μαθημα και μετα διαλειμμα. Πριν βγουμε διαλειμμα ο Γιαννης εβαλε στοιχημα με τον Πασχαλη, οτι δεν μπορει να με ριξει. Βγαινουν εξω τα παιδια. Ο Γιαννης κλεινει την πορτα και κραταει τσιλιες. Ο Πασχαλης κι εγω μειναμε. Του λεω "Λοιπον, τι ηθελες να μου πεις ??" Κι αυτος: "Δεσποινα, εισαι πολυ ομορφη!!" Και με φιλαει Shocked εγω δεν μπορουσα να αντισταθω !!! Ε, ο Γιαννης λεει οτι ερχοταν μια κυρια.. Μπαινει αλλα δεν μας ειδε Smile Smile Smile και εμεις βγαινουμε απο το παραθυρο. Παμε σπιτι του, στο δωματιο των γονιων του κλειδωνει Shocked Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Laughing Very Happy και μετα... με φιλαει πανω στο κρεβατι και .. Shocked και καναμε ερωτα. κοιμηθηκανε μαζι και το επομενο πρωι Shocked λυνουμε τις ασκησεις για το φροντηστηριο παμε εκει. αρχιζει το μαθημα κανονικα. και επειδη μιλουσε με τον διπλανο του, η κυρια ειπε να κατσει διπλα μου. Shocked Laughing και Surprised Smile και εγω δεν αισθανομουν καλα.. η κυρια μου ειπε να παω να παρω λιγο αερα.. Παω στην γραμματεια. μου δινει ενα τεστ εγκυμοσυνης (δεν το ξερει, της ειπε ειναι για την κυρια) παω τουαλετα.. και Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes ειμαι εγκυος.. Shocked κανω εμετο αργοτερα.. μετα η κυρια ζητησε απο τον Πασχαλη να με συνοδευσει στο σπιτι μου .. Shocked και τα λεμε οσο προχωραμε.. με αγκαλιαζει.. και παω σπιτι..

μπορειτε να εξηγειτε ονειρα ?? για πειτε μου αυτο. εξηγηστε το ολο !! προταση προς προταση !! silent I love you Cool Very Happy Laughing

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  Christinaki Σαβ Σεπ 15, 2007 2:55 pm

koita ta oneira ekfrazoun kp pragmata pou mas apasxoloun sto iposineidito mas...To sigouro einai oti o Pasxalis einai sinexeia mesa sto mialo sou.Nomizo omos oti auto me to stoixima simainei oti fovasai mipos den einai entaxei san atomo, oti iparxei periptosi na se koroidepsei dld.Episis oson anafora ton egkimosini, to xo dei ki ego se oneiro kai diavasa oti simainei kaki eidisi.Omos se mena toulaxiston tpt kako den egine...
Elpizo na voi8isa@!#$%^%^

Christinaki

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 05/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Σαβ Σεπ 15, 2007 3:13 pm

ξερεις να ριχνεις τα χαρτια ?? μπορεις να μου πεις για το μελλον με τον πασχαλη ??? Σε παρακαλω Very Happy Exclamation bounce Smile

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Σαβ Σεπ 15, 2007 3:14 pm

πχ αν θα τα φτιαξουμε ή κατι σχετικο με αυτον ? Very Happy Smile Smile Smile

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  Christinaki Κυρ Σεπ 16, 2007 12:52 pm

Vasika oxi den xero alla mporeis na vreis pollous tropous gia to pos na rixeis ta xartia sto internet i sta katallila periodika tipou "astra kai orama"....Pantos mn perimeneis na sou poun tpt ta xartia... Apo sena exartatai an 8a ginei tpt metaxi sas...

Christinaki

Αριθμός μηνυμάτων : 26
Registration date : 05/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Κυρ Σεπ 16, 2007 4:16 pm

ουφ.. ενταξει καταλαβα..

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  Lina Κυρ Σεπ 16, 2007 7:00 pm

Περιεργο όνειρο ειδες... Rolling Eyes Για πες περισσοτερα για την ολη κατασταση εχει πολυ ενδιαφερον... Exclamation
Lina
Lina

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 31
Location : Greece,Thessaloniki
Registration date : 05/09/2007

https://teenspot.yoo7.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Παρ Σεπ 21, 2007 9:25 pm

τι να πω ?? στο φροντηστηριο ειναι 7 αγορια και εγω και ενα καινουργιο κοριτσι.. ε, ενα αγορι ο Πασχαλης μου αρεσει πολυ.. αλλα δεν ξερω αν με θελει και πηγαινουμε και στο ιδιο σχολειο.. καθε μερα τον βλεπω !!! τι κουκλος δεν μπορεις να φανταστεις.. ειναι αριστεροχειρας και μου αρεσουν αυτοι !!! οκ?

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  Lina Σαβ Σεπ 22, 2007 8:44 pm

Ok poio einai to provlima loipon?Pigainete sto idio sxoleio kai sto idio frontistirio ti allo theleis?Teleia ta pragmata to mono pou prepei na kaneis einai na ton plisiaseis na tou deixeis oti endiaferesai kai meta perimeneis na deis an niwthei kai autos kati...Mia xara swsta?
Lina
Lina

Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 31
Location : Greece,Thessaloniki
Registration date : 05/09/2007

https://teenspot.yoo7.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Σαβ Σεπ 29, 2007 6:49 pm

αυτο που λες ουτε στα ονειρα μου δε γινεται ! δεν μπορω, μιλαμε πριν μπουμε στην ταξη αλλα ως εκει.. με ρωταει ας πουμε κατι.. α!! και κατι ακομα ... επειδη ηρθε αυτο το κοριτσι.. νομιζω τη δευτερη μερα της πεταξε χαρτακι ελεγε "θα μου δωσεις τον αριθμο του κινητου σου;" και αυτη του το εδωσε !!!! λες να του αρεσει αυτη κι οχι εγω. . ?? θα την πνιξω !!! εχω κι εγω το κινητο της !! και της εδωσα και το δικο μου.. την βλεπω και στο σχολειο λεμε ενα γεια @!!!

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  Angelkiss Παρ Αυγ 22, 2008 4:14 pm

nomizw eisi mikrouli episis nomizw oti eides den itn oneiro alla i pragmatikotita k twra autos thelei alli...tespa prosex kalutera na apomakruntheis apo ton pasxali gt tha pligwtheis

Angelkiss

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 33
Registration date : 22/08/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Κυρ Αυγ 24, 2008 10:03 pm

ton kseperasa entaksei

tora den pame kai idio frontistirio


einai theoritiki kai go texnologiki


alla mou aresei enas allos!!!!

o giannis o legomenos sto oneiro Smile

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  Nikos Κυρ Σεπ 07, 2008 12:27 am

xexexexexe Very Happy Smile Laughing Lene pws ta oneira pou vlepeis einai ayta pou theleis na ginoun sth pagmatikotita.....
Nikos
Nikos

Αριθμός μηνυμάτων : 27
Ηλικία : 29
Location : Τρικαλα
Registration date : 06/09/2008

http://relaxforum.forumup.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ονειρο περι..  "Πασχαλη" !! Empty Απ: ονειρο περι.. "Πασχαλη" !!

Δημοσίευση  gdespina Σαβ Σεπ 13, 2008 5:07 pm

nai..auto sumbainei Laughing

gdespina

Αριθμός μηνυμάτων : 28
Ηλικία : 31
Registration date : 06/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης