Teen Spot
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Den 3erw ti na kanw!!

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Den 3erw ti na kanw!! Empty Den 3erw ti na kanw!!

Δημοσίευση  myriamaki Πεμ Σεπ 11, 2008 7:22 pm

Geia sas eimai kanourgia edw kai 8a h8ela thn boh8eias sas.Prin apo ena mhna ta eftia3a me ena agori alla twra prosfata xwrisame(den mou exei pei ton logo) kai akousa oti me ebrize kai me kathgorouse enw ta eixame xwris na tou kanw tipota.Twra pou arxisan ta sxoleia sunexeia me koitaei alla otan paw egw na ton koita3w gurnaei apo thn allh.Egw ton agapw akoma alla den 3erw ti na kanw.Apo thn mia pisteuw pws uparxei elpida na ta 3anabroume alla apo thn allh den 8elw na plhgo8w.Eseis ti lete?

Perimenw tin apanthsh sas.

myriamaki

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 29
Location : ...kapou...!
Registration date : 11/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Den 3erw ti na kanw!! Empty Απ: Den 3erw ti na kanw!!

Δημοσίευση  little_fairy!!! Παρ Δεκ 05, 2008 8:13 pm

[i][b] loipon koita kouklitsa mou kata tin gnomi mou prepei na pas kai na miliseis mazi tou,na ton rotiseis xoris ntropes kai fovo gia to an tha pligotheis ,giati simperiferete etsi .giati se koitazei eno otan pas na ton koitaxeis girnaei to kefali tou, kai efoson sou apantisi analoga fisika tin apantisi kane esi tin proti kinisi ean einai fetiki i apantisi, kai pes tou an thelei na ta xanavrite ean oxi apla zita tou na minete filoi an dn dextei dn xalase kai o kosmos agapi mou .
na xereis oti pote dn prepei na klapseis
gia ena agori pou efige panta iparxei
to epomeno!!! Wink kali epitixeia elpizo na voithisa!!!

little_fairy!!!

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 30
Registration date : 05/12/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Den 3erw ti na kanw!! Empty Απ: Den 3erw ti na kanw!!

Δημοσίευση  vatomuritca Σαβ Ιαν 03, 2009 8:42 pm

egw picteuw poc prepei na to 3exaceic dn leei an emaa9es oti c evrize mn kaneis tpt ase na pci9ei sta dika t karvouna k 3ereis kai kati mn tou dineis simacia agOria cn afton dn a3izoun eleoc Very Happy albino
vatomuritca
vatomuritca

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ηλικία : 33
Location : kapou makria :p
Registration date : 03/01/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης